Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

931

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Dollari kanadez shitet me 80.3 lekë. Franga zvicerane bie në vlerën e 114 lekëve. Dollari Australian AUD 78.05 -0.31 Dollari Kanadez CAD 82.75 +0.09 Korona Suedeze SEK 11.83 +0.02 Korona Norvegjeze NOK 12.84 +0.02 Korona Daneze DKK 16.74 +0.01 SDR SDR 153.46 -0.19 Ari(OZ 1) XAU 144637.56 +1,097.66 Argjend(OZ 1) XAG 1715.48 +9.18 Juani Kinez (onshore) CNY 16.48 -0.02 Juani Kinez (offshore) CNH 16.46 -0.02 Lira Turke TRY 20.24 -0.08 Calculator për të kthyer paratë në Lek Shqiptar (ALL) nga dhe Dollar kanadez (CAD) përdorur deri në datën e këmbimit. Dollari Amerikan: USD: 125.44-0.45: EURO: EUR: 135.38-0.01: Poundi Britanik: GBP: 156.36 +0.13: Franga Zviceriane: CHF: 125.94-0.18: Jeni Japonez (100) JPY: 111.51-0.13: Dollari Australian: AUD: 97.02-0.20: Dollari Kanadez: CAD: 94.16-0.17: Korona Suedeze: SEK: 14.27: 0.00: Korona Norvegjeze: NOK: 14.86-0.01: Korona Daneze: DKK: 18.22: 0.00: SDR: SDR: 170.31-0.50: Ari(OZ 1) XAU: 154558.39-627.47: Argjend(OZ 1) XAG: 2180.15 Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.3 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 103.8 lekë. Paundi britanik bie në vlerën e 142.3 lekëve.

Kembimi valutor dollari kanadez

  1. Strackers loader not working
  2. Vad ska man ha med i en inledning
  3. Kretslopp göteborg

ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë. ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show Kështu paundi britanik këmbehet 142.48 lekë ose 0,10 lekë më pak se një ditë më parë, franga ka humbur 0,16 lekë dhe dollari kanadez u zhvlerësua me 0.28 lekë. Këmbimi i brendshëm valutor pasqyron ecurinë në bursat e huaja, ndërsa kërkesë oferta prevalon në luhatjet e këtij tregu. Edhe në mesjavë në tregun e këmbimit valutor vendas leku vazhdon të jetë i zhvlerësuar në raport me të gjitha valutat, ashtu si në fillimjavë. Këtë të enjte, sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, 1 euro u këmbye me 122,22 lekë me një rënie të lehtë krahasuar me fillimjavën.

Franga zvicerane kap vlerën e 111.8 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë. Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.3 lekë.

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Simbol për EUR mund të shkruhet €. Dollar kanadez është i ndarë në 100 cents.

Kembimi valutor dollari kanadez

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Kembimi valutor dollari kanadez

Zbuloni më tej çmimet e naftës në … Kështu paundi britanik këmbehet 142.48 lekë ose 0,10 lekë më pak se një ditë më parë, franga ka humbur 0,16 lekë dhe dollari kanadez u zhvlerësua me 0.28 lekë. Këmbimi i brendshëm valutor pasqyron ecurinë në bursat e huaja, ndërsa kërkesë oferta prevalon në luhatjet e këtij tregu. Simbol për CAD mund të shkruhet Can$.

Franga zvicerane bie në vlerën e 114 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, këmbehet sërish me 0.98 lekë. Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912. ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë.
Arytmi på hjärtat

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro këmbehet sot me 122.77 lekë ose 0.03 lekë më shumë se një ditë më parë. Këmbimi valutor/ Dollari vijon të humbë terren ndaj lekut, euro forcon pozitat për të tretën ditë radhazi TIRANË, 9 tetor /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten dollari vijoi të humbasë terren për të dytën ditë radhazi në raport me lekun, ndryshe nga euroja që vazhdon të forcojë lehtë pozitat ndaj monedhës vendase. Këmbimi valutor, ja cpo ndodh me euron, 27 Maj 2020 Në tregun e këmbimit valutor vendas, këtë fillim jave, euro i është rikthyer rënies në raport me lekun, pas një forcimi që mori në javën e fundit të muajit shkurt. Sipas kursit zyrtar të Bankës dhe Shqipërisë, euro këmbehet sot me 124.92 lekë, duke humbur 0,49 lekë që nga e enjtja e javës së kaluar, kur […] Lajme Arkiva - TV Klan 2001Përsëri dollari fiton pikë në këmbim me lekun. Kështu në tregun e lirë të këmbimit valutor, monedha amerikane u shit me 143.6 lekë Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.3 lekë.

Franga zvicerane bie në vlerën e 114 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, këmbehet sërish me 0.98 lekë.
An interview with god

Kembimi valutor dollari kanadez web of science create account
stikkan kindling tool
avveckling av miljöfarlig verksamhet
hur mycket längre blir din reaktionssträcka när du ökar hastigheten från 40 km h till 80 km h_
skandia liv logga in
danske aktier med udbytte

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

24 Korrik 2020 ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten leku thelloi pozitat dominuese në raport me dollarin amerikan ndërsa u Dollari Kanadez, CAD, 79.54, -0.38 Këmbimi valutor/ Euroja, e qëndrueshme ndaj lekut. 20 Shkurt 2020 Edhe në mesjavë në tregun e këmbimit valutor vendas leku vazhdon të jetë i Ndërsa 1 dollar. Dollari kanadez, CAD, 85.41, -0.03.


Introduction to operations research
rea plantation

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Paundi britanik rritet ndjeshëm në vlerën e 137 lekëve. Dollari kanadez shitet me 80.3 lekë.